ZAJĘCIA NA FERIACH ZIMOWYCH Z PROJEKTU EDUKACYJNEGO ,,NAUKA PROSTA SZTUKA"

I grupa (kl.IV) - 09. 02. 2015 godz. 900 -1200

uczniowie i nauczyciele

II grupa (kl.V) - 11. 02. 2015 godz. 900 - 1200

uczniowie i nauczyciele

III grupa (kl.VI) - 12. 02. 2015 godz. 900 - 1200

uczniowie i nauczyciele

oraz

13. 02. 2015


I grupa - godz. 900 - 1030

II grupa - godz. 1030 - 1200

III grupa - godz. 1200 - 1330

 

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA
pokaz ROBOCAMP

5. 02. 2015r. godz. 900 ( sala gimnastyczna)

 

 

ROZKŁAD JAZDY - ZABAWA KARNAWAŁOWA

Rozkład jazdy

                 na dzień 31.01.2015 ( sobota ) zabawa karnawałowa

PRZYJAZD  -  klasa 0a, 0b, 1,2,3

WOLICA   9;30

ZBOISKA  9;35

DUDYŃCE 9;45

MARKOWCE 9;55

ODJAZD - klasa 0a, 0b, 1,2,3  oraz  PRZYJAZD- klasa 4,5,6

ZBOISKA 12;45

WOLICA 12;55

DUDYŃCE  13;05

MARKOWCE 13;10

ODJAZD - klasa 4,5,6   oraz    PRZYJAZD- klasa I, II, III gim

ZBOISKA 15;45

WOLICA 15;55

DUDYŃCE  16;05

MARKOWCE 16;10

ODJAZD - klasa I , II , III gimnazjum

DUDYŃCE I MARKOWCE   19;50

ZBOISKA I WOLICA  20;00

DZIEŃ BABCI I DZIADKA JEST RAZ W ROKU

     "BABCIU, DZIADZIU TO ZNÓW JA…..”
„Dzień Babci i Dziadka jest raz  w roku,
szczęśliwy i pełen uroku”

   Kierując się tą maksymą w dniu 25 stycznia 2015r. uczniowie klas I – III naszej szkoły pod kierunkiem swoich nauczycieli przygotowali uroczystość środowiskową. Na nią zostały zaproszone Babcie i Dziadkowie wszystkich uczniów, a także władze samorządowe na czele z Panem Wójtem Piotrem Błażejowskim i Proboszczem Parafii Dudyńce Ks. Romanem Sękowskim.
   Po uroczystym otwarciu spotkania przez panią dyrektor Elżbietę Jurkiewicz , zebrani goście obejrzeli przygotowaną część artystyczną, podczas której wnukowie składali życzenia, śpiewali piosenki   i odgrywali scenki, które niejednokrotnie w życiu codziennym przeżywają ich babcie i dziadkowie. Świetności tej chwili dodał taniec „Kalinka”. Kończąc tę część uroczystości zarówno Ksiądz Proboszcz jak i Pan Wójt złożyli życzenia dla wszystkich Seniorów , doceniając ich za zaangażowanie, pracę i pomoc w wychowywaniu młodego pokolenia. Następnie zebrani goście zostali zaproszeni do poczęstunku, który przygotowali rodzice dzieci klas I – III, a babcie i dziadkowie otrzymali upominki wykonane przez ich wnuków. Uroczystość  uświetniał duet muzyczny w osobie p. Leszka Pyrcaka i p. Wojciecha Konika, którzy prowadzili część taneczną tego balu. Zarówno dzieci, rodzice, jak i babcie z dziadziami z radością pląsali po parkiecie, umiejętnie prowadząc partnerki w rytm walca, tanga i rock rola. Okazując  sobie wzajemnie wdzięczność, pani dyrektor podziękowała wszystkim zebranym za zaangażowanie w przygotowanie, udział i wspaniałą zabawę wszystkich zebranych, jednocześnie życząc Seniorom zdrowia, wielu radosnych chwil w życiu codziennym oraz zadowolenia z sukcesów swoich dzieci i wnuków.

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Opracowała: p. D. Urban


''CHRYSTUS SIĘ RODZI NAS OSWOBODZI ...''

   Wiele kolęd i pastorałek rozbrzmiewało podczas tegorocznych Jasełek wystawionych w Domu Ludowym w Pobiednie w dniu 11 stycznia 2015 roku. Uczniowie wcieleni w role aniołów, królów, pasterzy, postaci Świętej Rodziny, diabłów oraz obsługi dworu doskonale odgrywali wszystkie sceny jakie miały miejsce w dalekim Betlejem ponad dwa tysiące lat temu. Przy pięknej scenerii, melodiach kolęd wyśpiewywanych przez chórzystów widzowie mogli jeszcze raz poddać własnej refleksji wszystkie wartości jakie w swoim życiu uznają za priorytetowe. Zło ostatecznie zwyciężone przez maleńkie dziecię w osobie Jezusa Chrystusa zachęca nas do stałej pracy nad sobą i ciągłego przezwyciężania dręczących nas pokus. Trwający czas Bożego Narodzenia niech stanie się dla wszystkich okazją do kultywowania tradycji śpiewania kolęd w naszych rodzinach oraz  czasem radości, pięknych przeżyć dla naszych dzieci, które wzrastając w takiej atmosferze będą budować własne życie  na trwałych wartościach chrześcijańskich jakimi są miłość, dobro, przebaczenie czy szacunek do bliźniego. Uroczystość jasełek została wzbogacona przez przeprowadzenie kwesty na rzecz misji. Zebrana kwota w wysokości 460,60 zł zostanie w całości przekazana na w/w cel. Jasełka zostały przygotowane pod kierunkiem nauczycieli:  p. B. Ciepły, p. D. Urban, p. L. Pyrcaka oraz p. M. Terrier.

Opracowała: p. D. Urban 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

   Przed Świętami Bożego Narodzenia Sanocki MDK ogłosił konkurs plastyczny pt.: Dlaczego lubimy Święta Bożego Narodzenia. Do konkursu przystąpiło wielu uczniów naszej szkoły, lecz wyróżnienia udało się zdobyć dwóm uczennicom: Annie Filipczak z klasy 1b, oraz Nikoli Gratkowskiej z oddziału 0b. Dziewczynki uczestniczyły 12 stycznia 2015r. w uroczystym otwarciu wystawy pokonkursowej, połączonej z wręczeniem nagród dla laureatów. Ani i Nikoli serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: p.  M. Nitka

Dodatkowe informacje