ROK SZKOLNY CZAS ROZPOCZĄĆ

              Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 01.09.2014 r.:

-    godz. 09.00 msza św. w kościele parafialnym w Dudyńcach

-    uroczysta akademia w sali gimnastycznej Zespołu Szkól im. Jana Pawła II w Pobiednie

-    spotkanie uczniów z wychowawcami klas

 

Godzina przyjazdu autobusu KONTRA  po uczniów:

Wolica – 8.30 (przystanki autobusowe).

Zboiska  -  8.40 (przystanki autobusowe).

Markowcw – 8.50 (przystanek przy kościele).

 

  Uczniowie z Markowiec (klasy; IV, V, VI, SP oraz Gimnazjum) i z Pobiedna ( wszyscy) dojeżdżajądo kościoła autobusem kursowym KONTRA.

 

Uczniowie zostaną odwiezieni do domów po spotkaniu z wychowawcami w następującej kolejności :

Markowce, Dudyńce, Zboiska + Wolica.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

       

      Słowami Gabriela Márqueza: ,, Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj, że Ci się to przytrafiło" nowa przewodnicząca Uczniowskiego Samorządu Szkolnego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie  Daria Pietrasz pożegnała uczniów klasy III gimnazjum i zakończyła rok szkolny 2013/2014.

      Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9.00 mszą świętą w kościele parafialnym w Dudyńcach, którą odprawił ks. proboszcz Bogdan Nitka. Dalsza część uroczystości odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie odśpiewano hymn szkoły, dokonano zmiany pocztu sztandarowego, wręczono nagrody Wójta Gminy Bukowsko oraz Dyrektora Szkoły. Następnie Pani Dyrektor Elżbieta Jurkiewicz przedstawiła wyniki w nauce i zachowaniu na koniec roku szkolnego,  a klasa II gimnazjum krótką częścią artystyczną pożegnała absolwentów szkoły. Były kwiaty, piosenki, drobne upominki dla absolwentów, życzenia, wspomnienia, pożegnania a także łzy wzruszenia. W imieniu absolwentów Norbert Proćko podziękował nauczycielom, młodszym koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone 10 lat i życzył wszystkim wesołych i udanych wakacji.
Opracował: p. A. Zagórski 

KOLEJNE PIERWSZE MIEJSCE

gify piłka nożnaW dniu 22. 06. 2014r. na stadionie piłkarskim w Nowotańcu odbył się Turniej Piłki Nożnej o nagrodę Wójta Gminy Bukowsko. Nasi chłopcy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i pokonali drużyny Nowotańca i Bukowska ostatecznie zajmując pierwsze miejsce. Drużynę do zawodów przygotowywał p. Rafał Marzec.

Opracował: p. R. Marzec

OGŁOSZENIE

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

odbędzie się 27 czerwca  /piątek/. 

Godzina 9.00 – Msza Święta w Dudyńcach 

 

Godzina przyjazdu autobusu KONTRA  po uczniów:

WOLICA – 8.30 (przystanki autobusowe).

ZBOISKA  -  8.40 (przystanki autobusowe).

MARKOWCE – 8.50 (przystanek przy kościele).

 

Uczniowie z Markowiec (klasy; IV, V, VI, SP oraz Gimnazjum) i z Pobiedna

 ( wszyscy) dojeżdżają do kościoła autobusem kursowym KONTRA.

 

Uczniowie zostaną odwiezieni do domów po rozdaniu świadectw.

RAJD ROWEROWY

   24 czerwca 2014r. uczniowie klasy piątej pod opieką   p. Wioletty Przyboś i p. Leszka Pyrcaka  przemierzyli najbliższą okolicę rowerami  trasą : Pobiedno - Zboiska – Prusiek  - Markowce - Pobiedno.   Korzystając z gościnności księdza Marka  Dudy -  Dyrektora Ośrodka Wypoczynkowego  Caritas w Zboiskach  spędziliśmy miłe chwile  przy ognisku piekąc kiełbaski, spacerując po pięknym parku oraz  korzystając z boisk  sportowych. Pełni wrażeń, dobrych humorów i nieco wyczerpani fizycznie bezpiecznie powróciliśmy do naszej szkoły. Składamy również gorące podziękowania za gorącą herbatkę pani Krysi i pracownikom ośrodka!

Opracował: p. L. Pyrcak


Dodatkowe informacje