ZAPISY DZIECI DO 1 KL. SP I PRZEDSZKOLA

Znalezione obrazy dla zapytania uwaga gif    Informujemy, że przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola i do klasy I szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rekrutacyjnych odbędzie się w dniach od 19 lutego do 04 kwietnia 2018 roku.

Wszystkie dokumenty są do pobrania na szkolnej stronie internetowej www.zspobiedno.pl

w zakładce Dokumenty – Rekrutacja.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Znalezione obrazy dla zapytania uwaga gif

Od 15 lutego 2018 roku w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie funkcjonować będzie  dziennik elektroniczny. Wszelkie postanowienia dotyczące dziennika określa regulamin funkcjonowania dziennika elektronicznego. Regulamin  zgodny jest z aktualnym Rozporządzeniem, Statutem Szkoły, WSO.

Konta będą aktywowane po złożeniu u wychowawcy lub w sekretariacie szkoły adresu poczty elektronicznej RODZICA/OPIEKUNA  - e-mail (login do e - dziennika).

Obejrzyj film i dowiedz się, jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika

https://www.youtube.com/watch?v=1l8XhJapnKg

INSTRUKCJA DLA RODZICA

Co należy zrobić, aby mieć możliwość korzystania z e - dziennika w domu?

1)      Należy dostarczyć  do  szkoły adres poczty elektronicznej RODZICA/OPIEKUNA

Zakładanie konta:

Aby się zalogować można skorzystać z poniższej instrukcji:

  1. W  pasku  adresu  przeglądarki  internetowej  wpisz  adres  dziennika  elektronicznego:

         https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminabukowsko  wyświetli się powitalna strona systemu

      2.      Kliknij przycisk ZAŁÓŻ KONTO, a następnie wpisz adres e - mail, który podałeś.

      3.     Zaznacz opcję – „Nie jestem robotem” i kliknij przycisk WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

      4.     Sprawdź  skrzynkę  swojej  poczty  elektronicznej.  Przeczytaj  wiadomość  i  kliknij  link  podany w treści, aby nadać  własne hasło.

      5.Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję  ,,Nie jestem robotem” i kliknij przycisk  ,,USTAW NOWE HASŁO”

      6.      Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e - mail  i ustalonego przez siebie hasła.

Przeglądanie e – dziennika:

1) Otworzyć dowolną przeglądarkę internetową: MSIE, Firefox, Opera, Chrome, Safari lub inną.

2)Na pasku adresu wpisać

https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminabukowsko

3) W formularzu logowania wpisać swój login (e - mail) i utworzone hasło.

4) Kliknąć w przycisk „ZALOGUJ SIĘ”

W razie problemów proszę kontaktować się z Administratorem Dziennika lub wychowawcą.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Znalezione obrazy dla zapytania babcia i dziadek „Babcia z dziadkiem dziś świętują!

Hej kolęda, kolęda…!”

Z okazji uroczystego Święta- Dnia Babci i Dziadka , obchodzonego 21. 01. 2018 roku grupy przedszkolne wraz z wychowawcami przygotowały uroczyste przedstawienie jasełkowe dla zaproszonych gości. Licznie zebrani goście, babcie i dziadkowie oraz rodzice dzieci przedszkolnych mogli podziwiać w Sali Domu Ludowego w Pobiednie występy dzieci. Program uroczystości rozpoczęła pani dyrektor Elżbieta Jurkiewicz, która przywitała wszystkich  ciepłymi słowami, po czym dzieci z grupy „0” oraz dzieci z grupy „3-4 latków” rozpoczęły z ogromnym zaangażowaniem program artystyczny. Dzieci odegrały scenki biblijne w przedstawieniu jasełkowym, po czym złożyły życzenia dla babci i dziadka oraz zaśpiewały dla nich piosenkę. Na koniec wszyscy wspólnie odśpiewali „Sto lat”. Wielką przyjemność sprawiły dziadkom upominki wręczone przez wnuków. Nie obyło się również bez wspólnych tańców, do których przygrywał p. Andrzej Sabat. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, który przygotowali rodzice.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim za wkład włożony w przygotowanie uroczystości oraz złożyła Seniorom gorące życzenia.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich dziadków.

Opracowała M. Nitka

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - 2018

      W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez szkolnych. Dzień Babci i Dziadka to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim  dla babć i dziadków. To dzień pełen wzruszeń, radości, łez i uśmiechów. Dnia 28 stycznia 2018 r. w sali Domu Ludowego w Pobiednie odbyło się to wspaniałe święto. Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitała pani dyrektor szkoły Elżbieta Jurkiewicz, składając serdeczne życzenia. Uczniowie klas I-III  pod okiem swoich wychowawców  przygotowali piękną oprawę do rangi tego święta w postaci wystawienia na scenie programu słowno muzycznego, w którym znalazły się wiersze, piosenki, scenki humorystyczne, przedstawienie „Rzepka” oraz tańce. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali  artyści przygotowali się do swoich ról z pietyzmem. W pięknych strojach z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem i uśmiechem na ustach odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem, nagradzając młodych artystów gromki brawami. Dzieci, poprzez wiersze, przedstawienie, piosenki i taniec mogły w ten sposób wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Po odśpiewaniu „Życzymy, życzymy”, dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Spotkanie zakończono poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców oraz tańcami, do których przygrywali p. Jan Rygiel, p. Andrzej Sabat oraz uczeń klasy II gim. naszej szkoły Mateusz Rygiel, za co składamy im serdeczne podziękowania.
  Jedna z sentencji głosi: „Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.
Opracowała: p. B. Skubisz

ZABAWA KARNAWAŁOWA 2018

 Znalezione obrazy dla zapytania zabawa karnawałowa    Karnawał, zwany też zapustami, trwa od Święta Trzech Króli  do wigilii środy popielcowej. W dniu 13. 01. 2018 r. klasy IV – VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum bawiły się na karnawałowej dyskotece. Na zabawie panowała fantastyczna atmosfera, którą wprowadziła muzyka, odtwarzana już po raz kolejny przez młodzież z klasy III. To oni również zatańczyli „Belgijkę”, „wciągając” do tańca młodszych kolegów. Oczywiście, hitem była piosenka Sławomira „Miłość w Zakopanem”, której refren uczniowie śpiewali najgłośniej. Natomiast w sobotę 13 stycznia bal karnawałowy mieli nasi najmłodsi uczniowie klas I – III oraz przedszkolaki. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek. Na sali zaroiło się od policjantów, strażaków, Spidermanów,  rycerzy i kowbojów… Były wróżki, księżniczki, czarodziejki, motyle, biedronki oraz wiele innych postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Bal prowadził dla dzieci pan Bazyl z firmy Bazyl art wraz ze swoją pomocnicą.Dodatkową atrakcją było malowanie buziek, wykonywane przez mamę p. Martę Brejta. Dzieci bawiły się doskonale, nikogo nie trzeba było namawiać do wspólnej zabawy. Zabawę uprzyjemnił poczęstunek przygotowany przez  Radę Rodziców. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa z wychowawcami przyniosła wiele radości.Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Opracowała: p. M. Ambicka

Dodatkowe informacje